O nás

Web Kectení.cz vznikl jako snaha o spojení blogerů mezi sebou. Systém klubů umožnuje vytvořit si vlastní linkovací nebo agregační systém, kde budou jen články z úzkého kruhu Vašich přátel blogerů, na které často reagujete nebo oni reagují na Vás. Díky tomu budou všechny Vaše články přehledně na jednom místě.

Dalším motivem bylo umožnit běžným uživatelům, kteří mají podobný okruh zájmů, snadné sdílení zajímavých článků. Což je díky systému přátel a doporučování článků velice snadné.

Co Vám můžeme nabídnout jako Blogerovi?

Znáte linkovací systémy linkuj.cz nebo topclanky.cz? Znáte agregační systém weblogy.cz? A chtěli byste mít svůj vlastní? Vytvořte si jej.

Každý registrovaný uživatel si může založit vlastní klub. Klub můžete využít jako RSS agregátor podobný systému weblogy.cz. Funguje to tak, že se nové članky budou stahovat automaticky a vy budete schvalovat jen ty, které odpovídají určení Vašeho klubu. Díky filtrům je pak možné nastavit automatické schvalování článků na základě různých podmínek.

Druhou možností je využít klub jako linkovací systém, kterým je např. Linkuj.cz. Nebudte stahovat žádné RSS kanály ale veškeré články budou do klubu přidávat jen uživatelé. Vy jej budete muset opět schválit aby odpovídaly zaměření Vašeho klubu.

Nové články nemusíte schvalovat přímo vy ale můžete si na to přizvat své přátelé, kterým přidělíte patřičnou funkci v klubu. Pak už bude spravování nových článků snadné.

Co Vám můžeme nabídnout jako uživateli?

Čtete na internetu hodně blogů?

Registrujete se a využijte všechny výhody registrovaného uživatele.

Co dalšího Kecteni.cz umí?

Články, které se nějak týkají toho to webu najdete v klubu kecteni.kecteni.cz

V případě jakýhkoli problémů, dotazů nebo názorů nás kontaktujte.